X
کرک چیست؟ چه کاربردی دارد؟ و همه چیز درباره اش s
کرک چیست؟ چه کاربردی دارد؟ و همه چیز درباره اش
کرک چیست راهنمای استفاده از کرک ویروسی بودن کرک همه چیز در مورد کرک مجله هفتگی جیم هفته نامه جیم آشنایی با کرک کرک بازی کرک نرم افزار کرک crack whats crack کاربرد کرک قانونی بودن کرک غیرقانونی بودن کرک انتقام از کرک بازان مجازات کرک کردن در دنیا و ایران آیا کرکر ها عاشق چشم و ابروی ما هستند denuvo شرکت قفل سازی نرم افزاری دنووو شرکت قفل سازی نرم افزاری denuvo

کرک چیست؟ چه کاربردی دارد؟ و همه چیز درباره اش

شنبه 28 شهریور 1394 | نسخه قابل چاپ | نویسنده : hadivci

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که پس از نصب یک نرم افزار یا یک بازی با یک صفحه سیاه مواجه شوید یا از شما خواسته شود نرم افزار یا بازی را با مبلغی که درج نموده خریداری نمایید و شما هم چون پولتان کافی نیست یا این نرم افزار را متناسب با قیمت درج نموده نمی دانید در اینترنت به دنبال استفاده رایگان از این نرم افزار می گردید که به واژه "کرک" بر می خورید!

و در اینترنت تقریبا اکثر منابع استفاده از کرک را به شما پیشنهاد می کنند اما براستی کرک چیست؟ چه کاربردی دارد؟ چه مزایایی دارد؟ چه معایبی دارد؟ آیا یک ویروس است؟ یا یک تروجان؟ آیا می توان از آن استفاده کرد؟ آیا مجاز است؟ و  آیا رایگان است؟ و هزاران هزار سؤالی که ممکن است ذهن شما را درگیر کند که مجله هفتگی جیم به شما کمک خواهیم کرد تا در این نسخه از مجله اش در صفحات 4 و 5 بیشتر با این نرم افزار به اصطلاح "کرک" آشنا شوید!


اگر سؤال دیگری در رابطه با این مطلب داشتید خوشحال می شویم از طریق بخش نظرات یا ایمیل Hadivci@SamenBlog.Com با در میان بگذارید!موضوعات مرتبط با این مطلب :
بیت کوین رایگاناینگونه نظر داده است : 00:43 ,دوشنبه 13 آذر 1396

بسیار عالی
اجازه هست با ذکر منبع کپی کنیم ؟


: سلام کاربر گرامی همونطور که می بینید من هم از هفته نامه جیم این مطلب رو کپی کردم و اگه می خواهید تو وبتان قرار دهید نیاز نیست منبع را وب مارا بنویسید تنها کافیست بنویسید منبع : هفته نامه جیم

باز هم فراوان از شما متشکرم بابت نظرتان
نام :
پست الکترونیک:
سايت:
کد تایید:
ارسال نظر به صورت خصوصي به مدیر سایت

ساخت وبلاگ